Tháng 12
Giờ Đội bóng FT
Newington 1
Crumlin United FC 2
2
1
Omiya Squirrel U18
Shimizu SPulse U18
0
1
FC Tokyo U18
Yokohama Marinos U18
3
1
Gimnastic Tarragona U19
Mallorca U19
3
2
AD Nervion U19
Atletico Sanluqueno U19 1
3
1
OS El Kseur
MO Bejaia
2
5
Catania Youth
Akragas U19
3
3
U19 Napoli
Atalanta U19
2
2
Maritimo B
Benfica Castelo Branco
0
1
U19 Valencia
U19 Toledo Colonia Work'PR
3
0
Parham FC
SAP FC
1
1
UD Unificacion Bellvitge U19
Lleida Esportiu U19
1
1
U19 Real Madrid
U19 Rayo Vallecano
3
1
SV La Fama
Racing Club Aruba
0
7
GKS Jastrzebie
GKS Tychy
0
0
Radomiak Radom
Polonia Warszawa
3
3
Alrstak
Nzwaa
2
1
Minas Gerais Youth
Amazonas U20 1
3
3
Acre U20 2
Alagoas XI U20 1
3
2
Para XI U20
Espirito Santo U20
1
0
Roraima RR (Trẻ)
Bahia Youth
0
4
Sergipe (Youth) 1
Maranhao (Youth) 1
3
3
U20 Rio De Janeiro
Piaui PI (Youth)
2
0
Pernambuco XI U20
Tocantins U20
1
0
Anh U17
Brazil U17
1
2
Thuram
St Mochta's
2
0
Mato Grosso do Sul XI U20
Para U20
2
4
Mỹ U17
Hà Lan U17
1
5
SV Estrella
SV La Fama
3
1
AS Surete Nationale (W)
JF Khroub(W)
2
1
FJ Skikda (W)
MZ Biskra (W)
0
5
FC Bejaia(W)
COTS Tiaret (W)
4
0
CF Akbou(W)
ASOC (W)
6
1
AS Intissar Oran (W)
ASEAC(W)
0
1
Afak Relizane(W)
ESF Amizour (W)
6
0
Nữ Pecsi MFC
Nữ Viktoria FC Szombathely
0
5
Amsterdamsche FC U19
FC Zwolle Am
1
3
Danok Bat U19
CD Hernani U19
2
0
Viktoria Zizkov
FC Astana
1
3
CF Laguna U19
Estrella CF U19
5
0
Acodetti CF U19
SD San Jose U19
3
1
Old Road FC
Five Islands
1
3
Boyaca Chico 1
Deportivo Rionegro
0
0
Racing Club Aruba 1
River Plate Aruba
1
0
Parham FC
Tryum
4
1
SV Britannia 1
SV Caiquetio 1
3
2
Nữ FA Club Barcelona
Nữ Pafia Pafos
9
0
Apollon Lympion (W)
Nữ Champions Ypsona
0
3
Kelme CF U19
Alboraya U19
0
1
Numancia U19
CD Getxo U19
3
4
Atletico Perines U19
Alondras U19
0
0
Almeria U19
U19 Malaga
2
2
AS OTR
AS Togo-Port
1
2
Leganes U19
EF Atletico Casarrubuelos U19
3
0
CF Damm U19
Espanyol U19
2
3
Mato Grosso U20
Minas Gerais Youth
0
0
Para XI U20 1
Santa Catarina U20
0
4
Maranhao (Youth) 1
Sao Paulo XI U20 1
0
0
CS Paraibano (Youth) 1
U20 Rio De Janeiro 1
2
5
Rio Grande do Norte U20 1
Parana Clube (Youth)
1
4
Empire FC
Swetes FC
1
3
Atletico Grau
CD Estudiantil CNI
2
0
Pigotts Bullets FC
SAP FC
0
1
Mỹ U17
Brazil U17
1
1
SV Juventud Tanki Leendert
SV Dakota 1
2
4
Jennings Grenades
Greenbay Hoppers FC
0
0
SV Deportivo Nacional
Bubali SC
1
3
Barranquilla FC U20
La Equidad U20
0
1
Al-Ahli Doha U23
Al-Kharitiyath SC U23
3
1
Al Sailiya U23
Al Khor Reserves
2
2
Semen Padang
Persiraja Banda Aceh
6
3
Amedspor
Etimesgut Belediye Spor
1
3
U19 Rayo Vallecano
CF Rayo Majadahonda U19
2
0
Real Oviedo U19 1
SD Llano 2000 U19 1
1
0
Widzew lodz
Radomiak Radom
1
1
Concordia Chuiajn B
Progresul Spartac
3
3
PSP Padang
PS Mojokerto Putra 1
1
3
Rethymniakos
AE Mylopotamou
0
4
CF Laguna U19
AD Huracan U19 1
1
1
PAO Alfas
Ermis Zonianon
0
4
Ermis Koridalou
Ionikos
1
1
Ethnikos Pireaus
AE Moschatou
3
1
PAOK Mandras
Mimas Mikrasiatiki 1
2
0
Thrasivolos Filis
Apollon Pontion
1
1
Ampelakiakos
Astipalea Koridalou
0
0
Woking XI
Chipstead FC
1
3
Grays Athletic
Dagenham and Redbridge
2
1
PS Mojokerto Putra
PSPS Pekanbaru
2
6
Persiraja Banda Aceh
Semeru FC Lumajang
2
1
Karavas
Ifestos
1
0
U19 Villarreal
U19 Levante
1
1
TSV Hartberg
SK Sturm Graz(Trẻ)
3
2
Lautoka
Team Wellington
0
6
Semeru FC Lumajang
Semen Padang
0
2
ASEAC(W)
FC Bejaia(W)
3
1
ESF Amizour (W)
CF Akbou(W)
0
4
Principado de Asturias
Gallega
0
3
PSPS Pekanbaru
PSP Padang
0
1
Aizawl FC
Chhinga Veng FC
0
1
Gonsenheim U19
Eintracht Trier U19
1
1
Molesey
Carshalton Athletic FC
0
0
Akron
Stanford
0
2
River Plate Aruba
SV Estrella
2
0
FC Indiana
North Carolina
1
0
Sunshine George Cross
Pascoe Vale SC
0
3
MZ Biskra (W)
AS Surete Nationale (W)
0
2
JF Khroub(W)
FC Constantine(W)
0
1
Region de Murcia 1
Federacion de Andalucia
1
6
Khánh Hòa
Boeung Ket
4
4
COTS Tiaret (W)
Afak Relizane(W)
Hủy
ASOC (W)
AS Intissar Oran (W)
2
2
SS Zarzouna
ES Hammam Sousse
1
1
Bisceglie 1913 U19
Lecce Youth
0
7
Inter Milan U19 II
Triestina U19
4
2
Reggina Youth
Catania Youth
0
3
UD Unificacion Bellvitge U19
U19 Barcelona
1
4
Hercules U19
Alboraya U19
1
1
Union Adarve U19
U19 Atletico de Madrid
0
2
Brikama United
Real Banjul
1
1
UD Cornella U19
Gimnastic Tarragona U19
0
1
Carrigaline United
CIE Ranch FC
1
2
U20 Rio De Janeiro
Pernambuco XI U20 1
3
0
SV Dakota 1
Racing Club Aruba
3
2
SV Caiquetio
SV Juventud Tanki Leendert
3
0
Lautoka
Team Wellington
0
3
Nữ Pafia Pafos
EN Thoi Lakatamias (W)
0
8
Omonia Nicosia (W)
Apollon Lympion (W)
6
0
Nữ Anorthosis Famagusta FC
Nữ AMOK Chrysomilia
5
0
Nữ Apollon Limassol LFC
Lefkothea Latisa (W)
7
0
El Olivar U19
Espanyol U19
1
1
Racing Santander U19
Deportivo La Coruna U19
0
1
HKFC (W)
Happy Valley (W)
0
4
Melaka FC
Negeri Sembilan
1
2
EF Torre Pacheco U19
Ranero U19
2
0
GAMTEL
Fortune FC 1
0
0
Stanford
Indiana
0
0
Mato Grosso U20 1
Parana Clube (Youth) 1
3
1
FC Viikingit
FC Espoo
2
0
Sao Paulo XI U20
Goias (Youth)
3
1
SV La Fama
SV Deportivo Nacional
0
0
Bubali SC
SV Britannia 1
0
1
Plateau United
Enyimba International 1
1
1
Kakamega Homeboyz
AFC Leopards
0
0
Hapoel Yokneam U19
Hapoel Afula U19
1
0
Steve Biko
Bombada FC
3
3
Gambia Ports Authority
Banjul United 1
2
0
Bromley
Margate
2
1
South Melbourne
Sunshine George Cross
3
0
Boeung Ket 1
Khánh Hòa
1
5
AO Giouchtas
PAO Krousona
2
1
Tritonia
Atsalenios
0
2
Hephaestus Chania AC
Kritikos Asteras
1
3
Carlton Town
Rainworth MW
2
0
U20 Rio De Janeiro 1
Mato Grosso do Sul XI U20
1
0
Frydek-Mistek
Velke Mezirici
6
0
U19 Việt Nam
Yokohama FC U21
1
3
Delfino Pescara 1936
Virtus Francavilla
4
1
Sao Paulo XI U20
Rio Grande do Sul U20
2
3
Inter Turku
FC Haka
5
2
Khor Fakkan Reserves 1
Al Bataeh U21 1
0
0
Selangor PKNS
Negeri Sembilan
1
1
Kano Pillars
MFM FC
1
1
Kilmore Celtic FC
Sheriff YC
0
6
Veranopolis RS
Sao Paulo RS
0
0
Logan Lightning
Gold Coast Knights
2
1
Peninsula Power
North Pine United
4
2
Chonburi Shark FC
Singhtarua FC
2
3
FC Lozovatka
Kryvbas
1
2
JF Khroub(W)
MZ Biskra (W)
0
0
CF Akbou(W)
COTS Tiaret (W)
7
0
Afak Relizane(W)
ASEAC(W)
0
0
FC Bejaia(W)
AS Intissar Oran (W)
2
1
Kallithea U19 1
OFI Crete U19 1
2
2
Panahaiki-2005 U19
Ergotelis U19 1
3
0
Linense
Rio Preto SP
0
1
Novo Hamburgo RS
Avenida RS
0
0
JFV Hanse Lubeck U19
SV Eichede U19
0
2
U21 Club Brugge
U21 RS Waasland Beveren
7
1
DVS 33 Ermelo 1
ONS Sneek
2
0
Jennings Grenades
Tryum
1
1
Old Road FC
Pigotts Bullets FC
2
3
Northcote City
Knights Men-bu-óc
3
0
Bocholter VV
Spouwen Mopertingen
1
1
Port Talbot (W)
Nữ Swansea City
0
4
Llandudno FC (W) 1
Caldicot Town (W) 1
2
6
Cyncoed LFC (W)
Nữ Cardiff City
1
0
U19 Malaga
Cadiz U19
2
0
Five Islands
Swetes FC
1
0
U20 Rio De Janeiro
Rio Grande do Sul U20
1
1
MFK Mykolaiv II
Metalurh Zaporizhzhya
4
0
FC Sumy
Real Pharma Ovidiopol
1
0
MFK Vodnyk Mikolaiv
Krystal
1
0
SC Heerenveen Reserve
NAC Breda Reserve
4
0
FC Utrecht Am.
Omniworld Almere Am (Trẻ)
1
1
U21 Racing Genk
U21 KV Oostende 1
0
0
Enfield 1893
West Essex
0
2
MFK Vodnyk Mikolaiv
MFK Mykolaiv III
4
0
Sudnobudivnik Mikolaiv
Krystal
1
1
Real Pharma Ovidiopol
Metalurh Zaporizhzhya
4
0
MFK Mykolaiv II
FC Sumy
0
2
Chesterfield Xl
Heanor Town
2
1
Necaxa
Queretaro FC
3
2
Auto Esporte Clube PB 1
Sao Paulo U20
1
0
Royal Pari FC
Deportivo Kala 1
6
2
MFK Mykolaiv III
Krystal
0
1
Altona Magic
Brunswick City
1
3
FC Sumy
Metalurh Zaporizhzhya
1
0
MFK Mykolaiv II
Real Pharma Ovidiopol
2
0
MFK Vodnyk Mikolaiv
Sudnobudivnik Mikolaiv
4
0
Ulsan Hyundai
U23 Việt Nam
3
2
SJK Seinajoki
FC Haka
3
0
Celaya FC
Queretaro FC
3
2
Auto Esporte Clube PB
Sao Paulo Crystal FC U20
1
0
Esporte Clube Sao Jose SP
Sao Luiz(RS)
2
1
U20 Oakleigh Cannons
Kingston City U20
1
4
Phrae United FC
Nan FC
0
0
Oakleigh Cannons
Kingston City
1
1
Nữ Maccabi Hadera
Nữ Bnot Netanya
3
1
Uttaradit
Kamphaeng Phet
5
3
MFK Vodnyk Mikolaiv
FC Sumy
0
0
Volta Redonda
Tupi Juiz de Fora MG
2
5
Tombense
Atletico Itapemirim ES
0
1
Veranopolis RS
Caxias RS
0
0
Avenida RS
Novo Hamburgo RS
1
1
Singhtarua FC
PTT FC Rayong
2
3
Khánh Hòa
Muang Thong United
1
3
Sp EspinhoU19
Feirense U19
3
3
Sertaozinho
Botafogo SP
1
1
Cruzeiro RS 1
Sao Luiz(RS)
0
1
Rio Preto SP
Mirassol FC
2
2
CA Votuporanguense SP
Linense(BRA)
2
1
Felda United FC
UKM FC
3
1
Cruz Azul
Queretaro FC
3
1
Necaxa
Celaya FC
1
2
Auto Esporte Clube PB
Campinense (PB)
0
1
Veles
Dolgiye Prudy
0
3
Sementchi Kuvasoy
Neftchi Fargona
0
1
Gornyak Kryvyi Rih
Ingulets Petrovo
1
2
Veracruz
Lobos BUAP
1
1
FC Maoldis Dnipro
FK Skoruk
1
2
Toluca
Cruz Azul
1
2
Club Leon
Necaxa
1
1
Zacatepec
Club America
1
4
Sementchi Kuvasoy
Kuruvchi Kokand Qoqon
0
2
Karmiotissa Pano Polemidion
Pafos FC
1
10
Granada CF B
Real Jaen CF
1
0
Mlandege FC
JKU FC
2
1
Negeri Sembilan
PDRM FA
1
1
Jamhuri
Mwenge
0
1
Zimamoto SC
Taifa Jang ombe
2
1
CA Votuporanguense SP
Barretos SP
1
2
Volta Redonda
EC Resende
3
1
Jeunesse Molenbeek
Saint Gilloise
0
5
FC Brussels
Saint Gilloise
0
5
SD Laredo
Racing Santander
0
4
CD Altet
Alcoyano
0
5
Sao Jose PoA RS
Sao Paulo RS
0
0
Cafetaleros de Tapachula
Pumas UNAM
2
1
Panathinaikos U20
Aititos Spaton
0
0
Elche
Cercle Brugge
1
2
Burgos CF
Beroil Bupolsa
4
0
Haro Deportivo
CD Mirandes
1
1
Batatais
Botafogo SP
0
2
Gremio Novorizontino
Rio Preto SP
2
2
Cu-a-la Lăm-pơ
Selangor PKNS
1
0
Zimamoto SC
JKU FC
0
1
Mlandege FC
Taifa Jang ombe
0
1
Al Ahly
Atletico Madrid
2
3
Necaxa
Sarmiento Leones
0
0
Novo Hamburgo RS 1
Veranopolis RS 1
1
0
Club America
Toluca 1
4
0
Azam FC
Mwenge
2
0