Tháng 2
Giờ Đội bóng FT
B93 Copenhagen
FC Roskilde
1
1
MFK Karvina B
FC Vratimov
Hủy
SKF Sered
FC Artmedia Petrzalka
0
3
Warta Sieradz
GKS Jastrzebie
0
1
Nữ Roa
Honefoss (W)
5
1
Hatvan
Testveriseg SE Budapest
0
0
Tiszafuredi
Karcag SE
0
1
Mohacs
Bataszek SE
1
2
BK Olympic
IFK Malmo FK
0
0
Chojniczanka Chojnice
Jaguar Gdansk
0
0
Csepel
Penzugyor SE
1
0
FSV Frankfurt
Rot-Weiss Walldorf
1
2
FSV Bentwisch
FC Anker Wismar
1
5
FC Augsburg II
FC Ehekirchen
8
0
Engers
Mainz Am
1
1
Young Boys(U21)
Bulle
2
2
FSV Fernwald
FC Waldbrunn
6
3
SF Baumberg
SpVg Frechen 20
1
3
MSV Dusseldorf
TSV Meerbusch
2
2
Vevey Sports
Bavois
0
0
FC Wettswil Bonstetten
Wohlen
1
1
Shamrock Rovers 1
Maynooth University Town FC
1
5
Institute FC
Derry City
0
3
Everton CD
Independiente Jose Teran 1
1
2
SKA Energiya
Yenisey Krasnoyarsk
3
0
Zaglebie Lubin
LNZ Cherkasy
1
1
Metaloglobus
Progresul Spartac
6
1
NK Maribor
Termez Surkhon
3
0
FC Floresti
FC Iskra-Stal Ribnita
4
1
Pardubice B
Dukla Praha B
1
0
NK Hrvace
NK Solin
1
4
FK Zalgiris Vilnius
FK Dainava Alytus
6
0
Odds Ballklubb
Mjondalen
3
2
Al Nasr Dubai
Al Ahli Jeddah
2
2
Warta Poznan
FK Shkendija 79
0
1
FC 08 Homburg
Ceahlaul Piatra Neamt
2
2
CF Sparta Selemet
CF Gagauziya
4
1
Nagykanizsai TE 1866
Zalaegerszeg TE II
7
1
Chernomorets Odessa
Alashkert
1
4
CSKA Moscow
FK Andijon
2
0
NK Nafta
Kustosija
0
1
AS Kigali (W)
Rayon Sports (W)
1
0
ACS Viitorul Selimbar
Podbeskidzie
1
0
Botev Plovdiv
Rubin Kazan
1
0
Ceske Budejovice
Kolos Kovalyovka
1
1
FC Viktoria Plzen
Aarhus AGF
1
1
Malmo FF
Sparta Prague
1
2
Crvena Zvezda
Botev Vratsa
2
1
Basel U21
Polissya Zhytomyr U21
2
0
APR FC
Police(RWA)
1
2
Shanghai Shenhua
Al-Duhail
1
0
Asane Fotball
Fana
6
0
Sandnes Ulf
Viking
2
2
FC Cincinnati
New England Revolution
2
0
SV Donau
SV Leobendorf
2
2
TSV Schott Mainz
FC Basara Mainz
7
1
Nữ Lyn
Odd BK (W)
Hủy
Askoe Oedt
Union Gurten
3
1
Astoria Walldorf
FV Fortuna Heddesheim
0
0
Al-Nassr FC
Inter Miami
6
0
TUS Heiligenkreuz
TUS Bad Gleichenberg
1
1
Alania Vladikavkaz
FK Krasnodar II
1
0
Zemplin Michalovce
LNZ Cherkasy
1
2
Thép Xanh Nam Định
Viettel
1
2
FC Torpedo Zhodino
Neman Grodno
0
1
Rakow Czestochowa
Dnipro-1
4
1
Lechia Gdansk
FK Valmiera
2
1
Adelaide Blue Eagles
Adelaide Comets FC
1
2
RSC Hamsik Academy
Fotbal Trinec
3
1
FK Prva Iskra Jonoon
Rudar Prijedor
0
3
Odense BK 1
Pardubice
1
2
Hobro I.K.
Skive IK
2
2
Zaglebie Sosnowiec
Puszcza Niepolomice
1
1
CF Brest
BATE Borisov
0
2
FK Zvezdara
AFC Vointa Lupac
1
0
Radomiak Radom
Motor Lublin
2
1
FK Dainava Alytus
Siauliai
0
4
Etar Veliko Tarnovo
Spartak Plovdiv
0
1
Scolar Resita
Jiul Petrosani
3
1
Arda
Wisla Krakow
2
2
FC Vorskla Poltava
LKS Nieciecza
1
0
GOSK Gabela 1
Jadran LP
0
3
Prostejov
Slovan Bratislava B
Hủy
FK Buducnost Podgorica 1
Synot Slovacko
1
2
Posusje
HNK Vukovar 91
1
1
Aalesund FK
Levanger FK
Hủy
Cracovia Krakow
Sport Podbrezova
1
0
Stromsgodset
FK Arendal
1
1
Bangkok Glass
Cerezo Osaka
3
2
Grazer AK
Kapfenberg Superfund
2
1
Chernomorets Burgas
Yantra Gabrovo
0
1
WSG Wattens
Borac Banja Luka
1
0
LKS Lodz
FC Struga Trim Lum
4
3
FK Atyrau
Academy Pandev
2
1
Spartak Moscow
FC Torpedo Moscow
3
2
Stal Rzeszow
Legia Warszawa
1
3
PFC Sochi
FC Terek Groznyi
0
0
Shabab Al Ahli
FK Rostov 1
1
3
NK Uljanik
NK Zrinski Jurjevac
1
1
Banants
Jeonbuk Hyundai Motors
1
3
Levski Sofia
Dynamo Kyiv
1
0
GIF Sundsvall
Gefle IF
6
1
Zadar
FK Sutjeska Niksic
0
0
Krylya Sovetov Samara 1
Alania Vladikavkaz 1
3
1
Decic Tuzi
Banik Ostrava
1
1
First Vienna FC
FC Blau Weiss Linz
3
1
Zilina
Brno
2
2
Opava
TJ Start Brno
6
1
Unirea Ungheni
Olimpia Satu Mare
0
1
Odense BK
FC Dallas
0
0
FC Koper 1
Kolubara
2
2
IL Hodd
Kristiansund BK
Hủy
Tromso IL
Hacken
4
2
MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas
TJ Tatran Oravske Vesele
8
0
Viktoria Otrokovice
Povazska Bystrica
2
3
Stjordals Blink
Orkla
4
1
Neusiedl
FAC Team Fur Wien
0
0
Kalmar FF
Polissya Zhytomyr 1
1
0
Slavia Kromeriz
Banik Ostrava B
1
0
Nữ Banik Ostrava
Rekord Bielsko Biala (W) 1
1
1
Nashville
Toronto FC
1
2
CD Sauzal
CD Puerto Cruz
4
0
Sotra
Lysekloster
3
2
Sparta Pra-ha B
SK Sokol Zapy
6
1
Galanta
MSK Puchov
0
4
Sokol Hostoun
Slovan Velvary
1
2
SK Furstenfeld
Luders Dov
8
0
Tarnby FF
Avarta
2
2
FC Trenkwalder Admira
SC Mannsdorf
3
0
Kjelsas IL
Stabaek
4
1
Austria Wien(Trẻ)
SV Horn
1
2
SC Weiz
SV Lebring
3
1
Deutschlandsberger SC
Lafnitz
5
1
SV Stripfing Weiden
LASK (Trẻ)
1
3
Nữ Stabaek
Nữ Ovrevoll Hosle
3
1
Start Kristiansand
Vindbjart
3
0
SV Pachern
SV Tillmitsch
3
3
USV Gnas
Kohfidisch
2
1
Simmeringer SC
Stockerau
0
1
Motor Lublin
Stal Stalowa Wola
2
0
Wiener Sportklub
SKU Amstetten
0
7
SC Wiener Neustadt
Traiskirchen
1
3
CF Atlante
Colorado Rapids
1
5
Kagoshima United
Jubilo Iwata
0
4
Dinamo Minsk
FC Molodechno
5
0
FK Isloch Minsk
Energetik-BGU Minsk
1
0
Miedz Legnica
Qizilqum Zarafshon
1
2
FK Forte Taganrog
FK Kuban Kholding
4
0
Orzel Przeworsk
Polonia Przemysl
3
0
FK Chayka Pesch
Volgar-Gazprom Astrachan
1
1
Ceramika Opoczno
Korona II Kielce
0
4
FC Gomel
FC Belshina Babruisk
4
0
AFC Eskilstuna
Enskede IK
1
3
Suduva
Garr and Ava
1
1
Baltika
Akron Togliatti
5
3
Metaloglobus
FC Unirea 2004 Slobozia
0
1
MTK Hungaria FC II
Vasas SC II
4
1
Godollo
Gyongyos
2
0
MFK Karvina B
Unia Turza Slaska
1
4
Hradec Kralove B
Vrchovina
2
1
FK Kolin
Benatky Nad Jizerou
1
1
Spisska Nova Ves
Slavia TU Kosice
4
0
Hlucin
Frydlant
1
2
FK Pencin Turnov
Spolana Neratovice
4
0
Velke Mezirici
Hlinsko
1
2
SK Treibach
St Michael Bl
4
3
Metalurgistul Cugir
Universitatea Alba Iulia
3
2
FK Makhachkala
Borac Banja Luka
1
1
Unirea Ungheni
Olimpia Satu Mare
1
0
Al-Wakra
FC Noah
0
1
Cigand SE
Mandok KSE
1
2
Flora Tallinn II
Tallinna FC Ararat TTU
0
7
SK Kladno
Teplice B
1
3
Varfurdo Gyulai Termal FC
Korosladany MSK
1
3
Dukla Banska Bystrica
Sokol Dolna Zdana
5
2
CSM Slatina
Alexandria
2
1
Chrobry Glogow
Lech II Poznan
3
0
Nữ Fortuna Hjorring
Nữ Thisted FC
4
0
Domzale
TSV Hartberg
5
3
FC Minsk
Slutsksakhar Slutsk
1
0
FK Graffin Vlasim
Vysocina Jihlava
0
4
Botev Plovdiv
Dinamo Moscow
2
3
VfB Hohenems
FC Dornbirn
0
2
Dunaujvaros
Kecskemeti TE B
2
3
Botev Vratsa
FC Avan Academy
2
2
FK Mladost DG
NK Karlovac
0
2
Budapest Honved II
Issimo
1
1
Tiszaujvaros
Kisvarda II
2
0
Radunia Stezyca
Cartusia Kartuzy
3
1
Plzen B
Marila Pribram
0
2
Brabrand IF
Middelfart
0
0
FK MAS Taborsko
Domazlice
2
1
FC STK 1914 Samorin
OK castkovce
5
0
Fuzesgyarmati SK
Karcag SE
0
1
Tatabanya
Ivancsa
0
1
ESMTK Budapest
Hatvan
1
1
Komarom VSE
Monori SE
0
1
Budaorsi SC
RCO Agde
5
3
Komlo Banyasz SK
Majosi SE
2
6
PTE-PEAC
Szentlorinc SE
2
0
FC Shakhtar Donetsk
Hradec Kralove
0
2
Zimbru Chisinau
Dacia-Buiucani
2
0
Lugano U21
FC Mendrisio Stabio
1
1
Ceska Lipa
Bohemians1905 B
1
1
TJ Spartak Myjava
Banik Lehota Pod Vtacnikom
8
0
KS Wieczysta Krakow 1
LKS Goczalkowice Zdroj
2
2
FC Zurich U21 1
YF Juventus Zurich
3
1
Unia Skierniewice
LKS Lodz II
2
0
Sokol Tasovice
Slovan Rosice
0
7
Csepel
BKV Elore
1
1
Hodmezovasarhely FC
Tiszasziget SE
2
0
Mohacs
Paksi SE B
1
1
Balatonlelle SE
Kaposvar
0
7
REAC
Cegled
3
1
Inter Bratislava
FK Nove Zamky
6
0
Hranice KUNZ
FC Vsetin
5
2
SK St.Andra
SV Donau
2
1
Usti nad Labem
Karlovy Vary Dvory
3
1
Tabor Sezana
NK Orijent Rijeka
0
2
Gedania Gdansk
Chemik Bydgoszcz
4
3
Concordia Chiajna
SCM Argesul Pitesti
0
1
Macva Sabac
AFC Vointa Lupac
9
0
NK Rogaska
Kolubara 1
5
1
SC Sopron
Kryz GermanyFC
5
0
Hajduboszormeny
Mateszalkai MTK
0
5
Bijelo Brdo
NK Osijek II
4
3
Korona Kielce
Piast Gliwice
0
2
ND Beltinci
NK Varteks Varazdin
1
0
Banik Most
SK Motorlet Praha
2
0
Penzugyor SE
Bank SE
5
0
Slavia Prague B
Viktoria Zizkov
2
2
Odra Opole
MKS Kluczbork
5
0
Brno B
Unicov
0
2
Sardice
OFK Malzenice
1
1
HIK
Hillerod Fodbold
3
3
Polonia Bytom
Sandecja
3
1
Dnepr Mogilev
Shakhter Soligorsk
0
0
KS Wiazownica
Wisloka Debica
3
3
Gawin Sleza Wroclaw
LZS Starowice Dolne
2
1
Dziugas Telsiai
Babrungas
2
0
LKS Lagow
Orleta Kielce
5
2
Blekitni Stargard Szczecinski
Vineta Wolin
3
0
FC Andelsbuch
SC Bad Sauerbrunn
4
3
TSG Backnang
Neckarsulmer Sport-Union
1
1
Dinamo Brest
Volna Pinsk 1
5
1
Slask Wroclaw
KP Calisia Kalisz
2
1
Legia Warszawa B
Zawisza Bydgoszcz
2
2
Szekszard UFC
Martfui LSE
1
2
Tiszafuredi
Szolnoki MAV FC
4
6
III.Keruleti TUE
FC Dunafoldvar
2
2
Nagykanizsai TE 1866
Csornai SE
3
1
FK Dimitrovgrad
Rozova Dolina
3
0
First Vienna (W)
Nữ MTK Hungaria FC
1
1
SV Heimstetten
TSV Buchbach
1
1
GKS Katowice
Hutnik Krakow
2
1
Strommen
Skjetten
3
0
Kauno Zalgiris
Banga Gargzdai
1
3
IK Oddevold
Stenungsunds IF
1
2
SalPa
EPS Espoo
2
2
Wisla Pulawy
Siarka Tarnobrzeg
2
0
BK Frem
Bronshoj
4
3
Elana Torun
Olimpia Grudziadz
0
0
Eskilsminne IF
Hittarps IK
2
1
Rakow Czestochowa 2
Garbarnia Krakow
2
3
ACS Dumbravita
FC Zalau
0
1
FC Tatran Presov
Humenne
2
0
Resovia
Sport Podbrezova
5
0
Cracovia Krakow
Wislanie Jaskowice
1
0
SC Gleisdorf
ASK Mochart Koflach
2
0
FSC Eggendorf Hartberg II 1
SV Oberwart
0
7
Stal Rzeszow
Gornik Leczna
3
2
Gornik II Zabrze
Slavia Kromeriz
2
3
JKS Jaroslaw
Izolator Boguchwala
2
1
Suduva
Wigry Suwalki
1
1
Karlbergs BK
Hammarby TFF
9
0
Lisen
FC Artmedia Petrzalka
2
1
Swidniczanka Swidnik
Tomasovia Tomaszow Lubelski
4
0
FC Hebar Pazardzhik
CSKA 1948 Sofia
0
2
Olsztyn OKS 1945
LKS Lomza
0
1
FK Gigant Saedinie
FC Maritsa Plovdiv
0
0
Slovan Liberec II
Bischofswerdaer FV
Hủy
Ullern
Frigg FK
3
2
Diosgyori VTK (W)
Nữ MFK Ruzomberok
6
1
Naestved 1
Fremad Amager
0
3
CS Petrocub
FC Milsami
1
0
Pirin Blagoevgrad
Lokomotiv Sofia
3
1
Nữ Hammarby
Nữ Valerenga
1
1
Nữ Gamla Upsala SK
Nữ Bollstanas SK
1
1
Nữ Jitex BK
Vaxjo (W)
2
4
Nữ Kolding BK
Nữ Brondby
0
2
Wisla Plock
Lech Poznan
0
4
CSKA Sofia
FC Bohemians 1905
2
1
Kongsvinger
Elverum
4
2
Varbergs BoIS FC
Tvaakers IF
0
1
Orebro
IK Brage
1
2
Trelleborgs FF
Helsingborg IF
0
1
AC Horsens
Ostersunds FK
3
0
Brommapojkarna
Taby IS
7
1
Sandefjord
Moss
2
3
Esbjerg FB
Holstebro BK
2
2
FC Memmingen
FC Sonthofen
0
1
Degerfors IF
Skovde AIK
0
0
FC Kilia Kiel
SV Eichede
1
2
FC Roskilde 1
Vanlose IF
2
0
Orn-Horten
Lokomotiv Oslo
0
3
Metalist 1925 Kharkiv
Levadia Tallinn
1
0
Spartak Subotica
Indjija
0
2
NK Mura 05
Bistrica
2
0
Dorogi FC
Ujpesti TE B
1
1
MSK Zilina B
Sigma Olomouc B
3
3
Beroe
Lokomotiv Plovdiv
3
2
Ullensaker'Kisa IL
Eidsvold TF
1
2
Asker Fotball
Baerum SK
3
0
Gjelleraasen IL
Oppsal
1
2
HNK Sibenik
SG Austria Klagenfurt
0
1
Levski Sofia Reserves
Botev Plovdiv II
0
3
Radnicki 1923 Kragujevac
OFK Beograd
1
1
Sandvikens IF
Sandvikens AIK FK
7
0
Victoria Bardar
Saxan Ceadir Lunga
0
3
Slavoj Trebisov
Rimavska Sobota
6
2
Unirea Dej 1
CNS Cetate Deva
0
0
FK Dubocica
Bregalnica Stip
1
5
DAC Dunajska Streda
Zlin
0
1
IF Lyseng
Thisted FC
2
3
NK Olimpija Ljubljana
Wolfsberger AC
0
1
SK Sigma Olomouc
Vejle
1
1
TSV Schott Mainz
FC Karbach
4
1
Angelholms FF
Lunds BK
3
1
Blansko
Brno(U19)
6
2
Stuttgarter Kickers
FV Illertissen
2
0
Torns IF
BK Olympic
4
2
Assyriska United IK
Haninge
3
2
FC Koper
FK Sarajevo
1
0
Chrobry Glogow
KS Polonia Sroda Wlkp
1
1
FK Teteks Tetovo
FK Bashkimi
0
1
Polonia Warszawa
Gloria Buzau
1
1
Puskas Academy II
Eger SE
4
2
GOSK Gabela 1
FK Sutjeska Niksic
2
5
Detonit Plachkovica
Kamenica-Sasa
2
1
FK Zvijezda 09
FK Radnicki Sremska Mitrovica
0
1
FK Loznica
Radnik Bijeljina
1
1
Notodden FK
Stromsgodset B
1
0
FC Elva
Tabasalu Charma
1
4
Zaglebie Lubin B
GKS Jastrzebie
3
1
Gornik Zabrze
MFK Ruzomberok
4
0
Skra Czestochowa
Slask Wroclaw II
1
0
Grazer AK
ASK Voitsberg
2
4
Dinamo Minsk
FK Vitebsk
1
2
TSV Hartberg
Rukh Vynnyky
1
1
Jonkopings BK
Norrby IF
1
4
Avangard Kursk
Khimik Dzerzhinsk
0
1
Vasalunds IF
Sollentuna United FF
3
3
Nữ Pitea IF
Nữ Umea FC
Hủy
FK Javor Ivanjica
FK Metalac Gornji Milanovac
0
0
Sileks
Pogradeci
2
2
Zlin B
SK Lisen B
3
0
Wohlen
FC Tuggen
1
5
Marienlyst
Naesby BK
3
4
Viking B
Vard Haugesund 1
3
3
Wiener Viktoria
SC Ritzing
3
1
FK Zeleznicar Pancevo
Luceafarul Oradea
2
0
MFK Karvina
MFK Skalica
2
1
Skeid Oslo
Nordstrand
0
2
Bahlinger SC
SC Lahr
4
0
VSK Arhus
Vegar
3
0
CS Mioveni
Muscel
5
1
Mladost Novi Sad
Tekstilac
1
1
NK Primorje
Radomlje
0
3
IK Sirius FK
Vasteras SK FK
1
3
Utsiktens BK
Landskrona BoIS
0
0
IFK Varnamo
Orgryte
0
1
KSV Hessen Kassel
Hunfelder SV
1
0
Egersunds IK
FK Vidar
3
1
Viktoria Aschaffenburg
Bayern Alzenau
0
3
FC Schweinfurt
Coburg United
6
2
Osters IF 1
Falkenbergs FF
2
2
SC Bregenz
FV Ravensburg
1
1
FSV Frankfurt
Nurnberg Am
0
2
Eintracht Frankfurt Am
Greuther Furth II
0
0
TSG Pfeddersheim
TuS Koblenz
1
3
VfR Aalen
FSV Hollenbach
0
1
VfR Wormatia Worms
Rot-Weiss Walldorf
1
2
Greve
Karlslunde IF
3
0
Domzale
NK Brinje Grosuplje
1
1
Vorderland (W)
Ingolstadt 04 (W)
2
3
Elana Torun
Mlawianka Mlawa
2
5
Gorica
NK Roltek Dob
3
1
FC Sion U21
Bulle
3
3
Nữ Neulengbach
Nữ Synot Slovacko
1
0
FK Kozuv
Belasica Strumica
1
1
FK Nizhny Novgorod
Al-Feiha
1
2
Umea FC
Skelleftea FF
4
0
HNK Cibalia
NK Dilj
6
0
Wisla Pulawy
KSZO Ostrowiec
2
0
Al-Ansar Youths
Al-Tai (Youth)
1
1
Polonia Bytom
Podhale Nowy Targ
1
1
Spartak Moscow
Al-Jazira(UAE)
Hủy
Nữ IFK Norrkoping DFK
Nữ IK Uppsala
6
0
FK Ohrid 2004
Pelister Bitola
1
0
Al-Garrafa
Al Hilal
1
2
SG Austria Klagenfurt
Zrinjski Mostar
0
3
FC Biel-Bienne
Yverdon II
6
1
Waf Brigittenau
SC Retz
0
1
Rodange 91
CS Sedan Ardennes
2
0
Slavia Mozyr
Niva Dolbizno
6
0
FC Liefering
Dukla Praha
2
1
Rubin Kazan
Volgar-Gazprom Astrachan
0
2
Raufoss
Valerenga
1
2
Rabotnicki Skopje
GKS Tychy
1
1
DJK TEUTONIA SCHALKE
SSV Jahn Regensburg II
2
1
SK Sturm Graz(Trẻ)
Tolmin
6
1
KFC Komarno
Tj Ofc GabciKovo
2
1
Meyrin
Bavois
0
2
Ilves Tampere II
Jazz Pori
1
1
Nữ Eskilstuna Utd
Nữ Goteborg
2
4
Nữ Linkopings FC
Nữ Orebro
2
1
TSV Steinbach Haiger
Engers
1
0
TSV Abtswind
Wurzburger Kickers
0
4
SpVgg Bayreuth
DJK Gebenbach
4
0
Torslanda IK
Ockero
0
0
Oskarshamns AIK
IFK Berga
0
0
Avia Swidnik
Pogon Grodzisk Mazowiecki
1
1
JaPS
Klubi 04
1
4
Backa Topola
AIK Solna
2
0
Krasnodar FK
Rodina Moskva
3
0
LNZ Cherkasy
Liepajas Metalurgs
3
0
Yalong City (W)
Bohemians Dublin (W)
2
2
AGF Aarhus(Trẻ)
Polissya Zhytomyr U21
0
1
Jadran LP
Zadar
1
2
Levski Sofia
Kaisar Kyzylorda
Hủy
Obolon Kiev
FC Ahal
3
1
FC Shakhtar Donetsk
FK Velez Mostar
2
3
Mlada Boleslav
Ludogorets Razgrad
1
1
Rotor Volgograd
FK Chayka Pesch
1
1
FC Lichtenfels
Eintr. Bamberg
0
5
Nữ AIK Solna
Nữ Brommapojkarna
1
4
Alingsas (W)
Trelleborgs FF (W)
2
1
Stuttgart(Am)
Bissingen
2
1
Bayern Munich(Trẻ)
SV Ried
0
2
Assyriska FF Sodertalje
IFK Stocksund
4
1
FBK Karlstad
Herrestads AIF
3
1
FC Stockholm Internazionale
IK Sleipner
3
0
UNA Strassen
Racing Union Luxemburg
1
0
Nữ TJ Spartak Myjava
Nữ Czarni Sosnowiec
0
6
Ceske Budejovice B
SC Znojmo
2
4
USV St. Anna
SV Ilz
0
1
FK Baumit Jablonec
Veres
2
2
Hegelmann Litauen
Baltija Panevezys
1
3
Kvik Halden
Follo
1
0
Lorenskog
Grorud IL
0
4
FC Differdange 03
FC Alisontia Steinsel
3
0
SpVg Schonnebeck
SpVg Frechen 20
3
0
Znicz Pruszkow
Pogon Siedlce
0
0
Nữ Sturm Graz'Stattegg
Nữ Viktoria FC Szombathely
1
0
Uerdingen
SC Kapellen-Erft
4
1
Shelbourne
Cork City
2
0
Evergreen FC
Wexford(Trẻ)
5
0
Saku Sporting (W)
JK Tabasalu (W)
1
0
Longford Town
Galway United
0
3
Atlanta United
Memphis 901
1
1
St. Louis City
Los Angeles Galaxy
2
1
Lautoka
Ba
2
2
Nantong Zhiyun
Shanghai Jiading City Fight Fat
1
0
FK Khimki 1
Chernomorets Novorossiysk
1
0
Hong Kong League Selection
Inter Miami
1
4
Arka Gdynia
Zorya
1
2
B93 Copenhagen
PFC Oleksandria
1
2
FC Floresti
CF Sparta Selemet
3
1
Tekstilshchik Ivanovo
FC Murom
2
3
Nomme JK Kalju
Harju JK Laagri
3
0
Namestovo
Jednota Banova
3
2
Admira Praha
Mlada Boleslav B
2
1
Ahrobiznes TSK Romny
Rukh Lviv II
1
1
Nữ KKPK Medyk Konin
GKS Katowice (W)
1
2
IF Sylvia
Enkopings SK FK
1
1
Seattle Sounders
IFK Norrkoping
3
0
Alania-d Vladikavkaz
Legion Dynamo
1
3
FC 08 Homburg
Jedinstvo UB
2
1
Stuttgarter Kickers
SG Sonnenhof Grobaspach
3
1
ACS Viitorul Selimbar
FK Andijon
0
0
Syrianska FC
Orebro Syrianska IF
2
0
Sloboda
FK Gornji Rahic
1
1
Dila Gori
FC Gagra
5
1
DJK Adler Union Frintrop
VfB Hilden
0
2
FK Tikves Kavadarci
Sileks
1
1
FC Iskra-Stal Ribnita
CF Gagauziya
2
2
Hannover 96 Am
KSV Hessen Kassel
2
1
NK Publikum Celje
NK Aluminij
4
1
Spartak Moscow II
Chertanovo Moscow
2
3
U21 Dynamo Kyiv
Kyrgyzstan U20
4
1
Dinamo Moscow 1
Gangwon FC
2
2
Pobeda Prilep
KF Arsimi
0
3
Lokomotiv Moscow
FC Kairat Almaty
4
1
Hammarby
Sarpsborg 08 FF
4
5
Eintracht Trier
Mainz Am
0
2
Teplice
Dukla Praha
5
0
Zorya
Dinamo Tbilisi 1
1
0
Chernomorets Novorossiysk
Metallurg Bekobod
1
1
Aarhus AGF
Viborg
2
1
FC Saburtalo Tbilisi
FK Andijon
2
1
FC Sheriff
CSF Baliti
1
0
Santos
Shanghai Shenhua
1
4
Nordsjaelland (W)
Nữ OB
0
2
Paide Linnameeskond B
JK Tallinna Kalev II
2
2
Slavia Praha
Zlate Moravce
4
1
Volga Ulyanovsk
FC Zhetysu Taldykorgan
0
0
Ordabasy
FC Pyunik
2
4
Karlstad BK
Skiljebo SK
4
0
Huachipato 1
Universidad de Chile
0
0
Kryvbas
Levadia Tallinn
2
2
Shinnik Yaroslavl
Sibir-M Novosibirsk
0
0
Mamer
Progres Niedercorn
1
0
UN Kaerjeng 97
Etzella Ettelbruck
0
1
US Rumelange
FC Schifflange 95
1
2
CS Petange
F91 Dudelange
2
1
FC Wiltz 71
Mondercange
6
1
Trencin
Vyskov
1
0
Ranheim IL
Rosenborg
1
1
Hostert
Fola Esch
3
3
Parnu JK
FC Maardu
1
4
Olimpia Elblag
Gryf Slupsk
2
0
Blooming
Oriente Petrolero
2
1
SKA Energiya
FC Chelyabinsk
3
4
Fakel Voronezh
KamAZ
1
1
Modbury Jets
Adelaide Cobras FC
2
2
GKS Tychy
FK Prva Iskra Jonoon
0
0
NK Uljanik
FK Mladost DG
0
2
FK Mornar
Jedinstvo Bijelo Polje
1
1
Stjarnan Gardabaer
Viborg
1
2
Alashkert
Qizilqum Zarafshon
1
0
FC Vardar Skopje
Kreuzlingen
1
2
Podbeskidzie
Gangwon FC
0
1
Borac Banja Luka
FK Levski Krumovgrad
3
2
Halmstads
Randers FC
0
1
FC Torpedo Moscow
Banants
6
2
FK Shkendija 79
Liepajas Metalurgs
1
0
Sonderjyske
GAIS
3
1
Malahide United
Drogheda United
2
4
Al-Duhail
Zenit St.Petersburg
0
2
FK Leningradets
FK Tyumen
2
1
CSKA Moscow
Fakel Voronezh 1
1
0
Aalborg BK
FC Dallas
1
3
Freetonians SLIFA
FC Kallon
0
0
CD Mafra
IFK Goteborg
7
1
Dundalk
Bohemians
0
0
Miedz Legnica
Corvinul Hunedoara
0
1
Thép Xanh Nam Định
Công An Hà Nội
3
4
Dinamo Briansk
Torpedo Miass
2
0
Rudar Prijedor 1
Rabotnicki Skopje
0
1
Polonia Bytom
Zaglebie Sosnowiec
1
0
NK Zrinski Jurjevac
NK Karlovac
1
0
FK Mornar
Semendrija 1924
2
3
Lokomotiv Tbilisi
Samgurali Tskh
4
3
Jong PSV Eindhoven
Antwerp B
1
2
Veres
Lyngby
0
0
Mladost Novi Sad
Jadran Dekani
1
0
Herfolge Boldklub Koge
FK Atyrau
3
1
Obolon Kiev
FK Shkupi
1
1
FK Osogovo
FK Kozuv
0
2
Otrant
Jedinstvo Bijelo Polje
2
2
APOEL Nicosia U19
Vendsyssel
3
1
Al-Sharjah
Dhamk
1
0
Arda
Rubin Kazan
2
1
Dnipro-1
Decic Tuzi
2
0
Cork City
Sligo Rovers
Hủy
FC Terek Groznyi
Kyzylzhar Petropavlovsk
4
0
Arsenal Tula
Kuruvchi Bunyodkor
2
0
Zenit St.Petersburg
FC Noah
0
0
Kolos Kovalyovka
FC Vardar Skopje
0
2
Kryvbas
Brentford (Dự bị)
6
1
Hacken
FK Haugesund
2
4
Djurgardens
Mjallby AIF
0
1
Al Hilal
Washington D.C. United
2
1
Shabab Al Ahli
Kairat Academy
2
0
FA 2000
Bronshoj
2
1
USV St. Anna
UFC Fehring
2
3
Viking (W)
Nữ Fortuna Alesund
1
1
SK Furstenfeld
TUS Bad Gleichenberg
5
4
Orebro
Bk Forward
0
3
SR Donaufeld Wien
SC Retz
3
4
Balatonlelle SE
Nagykanizsai TE 1866
1
4
FC Pisek
Viktoria Zizkov
0
4
Galanta
Slovan Bratislava B
1
2
Rosenborg B
Nardo
Hoãn
NK Uskok 1
NK Solin
1
1
Wiener Sportklub
SV Donau
3
1
SC Eltersdorf
Greuther Furth II
0
1
Rishoj
Hillerod Fodbold
1
2
SV Essling
Stockerau
1
4
Wurzburger FV
TSV Aubstadt
0
0
Glostrup FK
Avarta
2
3
SfB Oure
Tarup Paarup IF
4
0
WSPG Wels
Union Edelweiss
2
1
Rot-Weiss Walldorf
Viktoria Aschaffenburg
3
4
Viktoria Griesheim
FC Eddersheim
2
2
FC Breitenrain
FC Bosporus Bern
4
0
SC Mannsdorf
Sportunion Mauer
3
1
Athlone
Shamrock Rovers
0
0
Belgrano Berrotaran
Club Argentino Colonial
3
1
Kotwica Kolobrzeg
FC Shakhtyor Karagandy
2
1
Holland Park Hawks FC
Eastern Suburbs
1
2
Ham-Kam
Fredericia
0
1
Cherno More Varna
FC Dunav Ruse
0
0
Shakhter Soligorsk
Arsenal Dzyarzhynsk
1
0
FC Mynai
Skala Stryi
0
2
Avangard Kursk
SKA Khabarovsk II
3
0
Chrudim
Pardubice B
1
2
Vysocina Jihlava
SC Znojmo
2
1
Prostejov
Fotbal Trinec
1
2
Dacia-Buiucani
Victoria Bardar
3
2
MTK Hungaria FC II
Dorogi FC
1
2
Kaposvar
Szentlorinc SE
2
3
Vissel Kobe
Inter Miami
0
0
Lokomotiv Sofia
Marek Dupnitza
0
0
III.Keruleti TUE
FC Dabas
6
0
Tenerife B
Lillestrom
3
3
Levadia Tallinn
UD Levante B
3
2
Beech Sigit
FC Dunafoldvar
1
1
Slutsksakhar Slutsk
Volna Pinsk
6
1
Parnu JK
Nomme JK Kalju
5
2
LKS Lodz II
Znicz Pruszkow
2
1
FK Zalgiris Vilnius
Dziugas Telsiai 1
1
1
Neman Grodno
Slavia Mozyr
2
2
ACS Flacara Horezu
Muscel
1
3
Beroe
Spartak Plovdiv
1
1
Macva Sabac
Proleter Novi Sad
3
2
CS Mioveni
ACSO Filiasi
3
2
Belasica Strumica
FK Dubocica
0
0
Arka Gdynia
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
2
3
Polonia Warszawa
Kolding IF
0
0
Olimpia Elblag
Concordia Elblag
3
2
Belasitsa Petrich
CSKA 1948 Sofia II
0
1
Saxan Ceadir Lunga
Zimbru Chisinau
0
5
ESMTK Budapest
Veszprem FC
1
0
Karcag SE
Kecskemeti TE B
1
3
FK Zeleznicar Pancevo
Indjija
0
3
FC Nordsjaelland Reserve
Fremad Amager
3
1
MOL Fehervar FC II
Paksi SE B
1
2
Shinnik Yaroslavl
FK Aktobe
1
2
Sigma Olomouc B
ACS Viitorul Selimbar
1
1
Spartak Kostroma
Slavia Sofia
3
3
Krylya Sovetov Samara
Termez Surkhon
1
1
Stara Lubovna
Spisska Nova Ves
1
2
FK Trajal Krusevac
FK Metalac Gornji Milanovac
1
2
Zrinjski Mostar
KOM Pô-gô-ri-xa
2
0
CS Petrocub
CSF Baliti
2
5
Al-Shabab
Krasnodar FK
0
1
Cherno More Varna
Chernomorets Balchik
1
0
First Vienna (W)
Puskas Akademia (W)
4
2
Rotor Volgograd
Kuruvchi Bunyodkor
2
1
Irtysh 1946 Omsk
Chertanovo Moscow
1
2
Bron Radom
Chelmianka Chelm
1
1
REAC
Testveriseg SE Budapest
0
1
Pelister Bitola
Pobeda Prilep
0
0
FK Yelimay Semey
Metallurg Bekobod
1
1
Levski Sofia
Riga FC
3
1
Nữ Kolbotn
Nữ Tromso
1
2
FC Chelyabinsk
Volga Ulyanovsk
0
1
Kolos Kovalyovka
Pakhtakor Tashkent
2
2
Polissya Zhytomyr
Stjarnan Gardabaer
1
1
Garbarnia Krakow
Rekord Bielsko-Biala
1
1
Dunaujvaros
Balatonfuredi FC
0
2
Trelleborgs FF
AB Kobenhavn
2
1
NK Maribor
Bistrica
3
0
Spartak Moscow
FK Rostov
0
3
Sandvikens IF
Brann B
Hủy
Hatvan
Kelen SC
1
1
VTJ Martin
Dolny Kubin 1
1
0
Hodmezovasarhely FC
Bekescsaba
1
1
Sokol Hostoun
Banik Most
1
1
Cigand SE
Senyo Carnifex
6
2
Szekszard UFC
Bonyhad Volgyseg
1
2
Povazska Bystrica
Frydek-Mistek
3
2
Weinland Gamlitz
SV Allerheiligen
1
4
Bekescsaba B
Korosladany MSK
2
2
SV Fellbach
Freiberg
2
2
VfR Neumunster
FC Teutonia 05
1
3
FC Kray
SpVg Schonnebeck
0
4
Pilisi LK
Monori SE
0
4
Kickers Offenbach
Turk Gucu Friedberg
3
0
TuS Koblenz
Rot-Weiss Koblenz
2
2
Los Angeles Galaxy
Charlotte FC
0
3
SG Unterrath
VfB Hilden
0
1
Yverdon II
Bavois
3
0
FC Biel-Bienne
FC Courtetelle
3
0
New York City FC
San Jose Earthquakes
2
2
Nashville
Birmingham Legion
3
2
Austin FC
Chicago Fire
0
1
Atlanta United
Montreal Impact
1
0
St. Louis City
Los Angeles FC
1
0
Atlanta United
Montreal Impact
1
1
Lokomotiv Moscow
FC Torpedo Moscow
2
0
PFC Oleksandria
Hvidovre IF
1
2
KamAZ
FK Chayka Pesch
3
2
Sibir-M Novosibirsk
FK Kaluga
0
1
City Club
Banants
1
7
Veles
Chertanovo Moscow
3
0
B93 Copenhagen
Miedz Legnica
1
0
Arda 1
Tobol Kostanay
0
3
Dinamo Tbilisi
FK Valmiera
2
0
FC Dallas
Malmo FF
1
4
CF Sparta Selemet
FC Iskra-Stal Ribnita
4
2
Dila Gori
Gareji Sagarejo
2
3
Murcia B
Sogndal
1
2
Kompozit
PFK Montana
0
7
PFC Sochi
Slavia Sofia
1
0
NK Nafta
Budaorsi SC
2
1
Seattle Sounders
Odense BK
0
3
Metta'LU Riga
Banga Gargzdai
Hủy
CF Gagauziya
FC Floresti
4
0
Start Kristiansand
Bryne
1
1
Veles
FK Kaluga
1
0
FK Ural-2
Uralets Nizhny Tagil
2
2
Malmo FF
Bodo Glimt
0
4
FC Dallas
Odds Ballklubb
4
1
SK Sturm Graz(Trẻ)
NK Brinje Grosuplje
1
3
Zenit St.Petersburg
Shanghai Shenhua
6
0
PFC Oleksandria
FC Ahal
3
0
FK Nizhny Novgorod
FC Torpedo Moscow
4
0
IMT Novi Beograd
FK Radnicki Novi Belgrad
0
2
Dinamo Moscow
Gazovik Orenburg
4
1
Lechia Gdansk
FC Shakhtar Donetsk
1
1
Volga Ulyanovsk
Sibir-M Novosibirsk
0
1
Lokomotiv Moscow
Banants
2
1
Dynamo Kyiv
Liepajas Metalurgs
5
2
Viktoria Otrokovice
Blansko
1
7
Asane Fotball
Lysekloster
2
0
Nữ Kolding BK
Nữ OB
0
2
SC Golling
Bischofshofen
0
5
TSV St. Johann
SV Kuchl
3
0
Al Hilal
Al-Nassr FC
2
0
Turnerschaft Ober Roden
FC Hanau 93
2
1
Barendrecht
Sparta Rotterdam Reserves
1
4
Rangers Talca
Union Espanola
5
3
Chernomorets Novorossiysk
FK Krasnodar II
2
1
Alania Vladikavkaz
SKA Energiya
1
3
Progresul Spartac
Gloria Popesti-Leordeni
1
3
Alashkert
FK Tyumen
2
4
FK Forte Taganrog
Mashuk-KMV
1
1
Kisvarda II
Tarpa SC
3
1
Vendsyssel
FC Avan Academy 1
1
0
Nữ Stabaek
Nữ Fortuna Alesund
3
1
Jezero Plav
Semendrija 1924
2
3
IFK Norrkoping
Brann
1
1
Neman Grodno
Dnepr Rohachev
0
0
FC Maritsa Plovdiv
FK Levski Krumovgrad
1
0
Rosenborg
Aalesund FK
2
1
Lokomotiv Sofia
Sportist Svoge
1
2
FK Andijon
FK Belusa
1
1
Stal Rzeszow
LKS Nieciecza
2
3
Trans Narva
Siauliai
3
2
FK Teteks Tetovo
KF Arsimi
3
3
CSKA Moscow
PFC Sochi
1
2
Valerenga
Stromsgodset
1
2
Lokomotiv Plovdiv
Etar Veliko Tarnovo
1
0
Yantra Gabrovo
Ludogorets Razgrad II
1
0
Dunaujvaros
Komarom VSE
0
2
Dinamo Brest
Naftan Novopolock
8
0
Kozara Gradiska
NK Jesenice
4
1
Alania Vladikavkaz
SKA Energiya
1
2
Rubin Kazan
St.Polten 1
1
2
Akron Togliatti
Kyzylzhar Petropavlovsk
1
2
Jelgava
Baltija Panevezys
1
3
Lafnitz
NK Brinje Grosuplje
0
2
Santos
Al-Duhail
2
2
Nữ Linkopings FC
Nữ Valerenga
1
5
Rosenborg BK (W)
Nữ LSK Kvinner
1
1
Wacker Burghausen
SV Ried
0
0
Orebro
Brommapojkarna
1
0
AC Horsens
Kalmar FF
0
2
Gedania Gdansk
Cartusia Kartuzy 1
2
1
Dynamo Kyiv
FK Shkendija 79
1
1
FC Metalurgi Rustavi
Corvinul Hunedoara
0
2
FK Leningradets
Chernomorets Novorossiysk
0
0
Al-Ettifaq
Washington D.C. United
2
0
Kristiansund BK
Ranheim IL
2
1
Bohemians
Cork City
1
0
Lyn Oslo FC
Kvik Halden
Hủy
Metalist 1925 Kharkiv
Brentford B 1
4
0
Karcag SE
Martfui LSE
Hủy
Al Rayyan
Zenit St.Petersburg
4
2
Stjordals Blink
Nardo FK
1
0
Shabab Al Ahli
Spartak Moscow
0
5
SV Stripfing Weiden
Traiskirchen
4
2
FC Cincinnati
Philadelphia Union
4
3
FC Trenkwalder Admira
SR Donaufeld Wien
1
2
Horovice
SK Kladno
3
2
Vitkovice
Fotbal Trinec
0
4
SK Furstenfeld
Luders Dov
9
2
First Vienna FC
SV Austria Salzburg
8
1
SV Ried
WSC Hertha Wels
4
0
SV Horn 1
FAC Team Fur Wien
0
2
Orn-Horten
Kjelsas IL
0
1
SV Pachern
Weinland Gamlitz
3
4
Austria Wien(Trẻ)
Sportverein Schattendorf
Hủy
Gedania Gdansk
Jaguar Gdansk
0
2
Wiener Sportklub
Stadlau
2
1
Bijelo Brdo
Bjelovar
3
3
Tartu Kalev
FC Elva 1
2
1
FBK Karlstad
Karlstad BK
5
1
VfR Aalen 1
1 FC Normannia Gmund
1
0
U19 RW Essen
SV 1912 Sodingen
5
2
SV Wals-Grunau
SV Friedburg Pondorf
2
1
FC Giessen
FC Eddersheim
3
0
FV Dudenhofen
TuS Russingen
1
1
SC Mannsdorf
SV Donau
4
2
Wohlen
Zug 94
4
1
Sarpsborg 08 FF
AIK Solna
2
0
Drogheda United
Bray Wanderers
2
1
Waterford United
Treaty United
3
2
Shamrock Rovers
St. Patricks
3
1
Kashima Antlers
Mito Hollyhock
1
0
FC Gifu
Nagoya Grampus Eight
1
2
Sanfrecce Hiroshima
Gamba Osaka
1
2
FK Vitebsk
FC Torpedo Zhodino
0
3
Energetik-BGU Minsk
FC Minsk
1
0
Opava
Jednota Banova
1
1
Dinamo Minsk
FC Belshina Babruisk
3
2
Slavia Kromeriz
Brno B
0
0
Hlucin
Unie Hlubina
1
1
FK Kolin
Povltava FA
2
4
SK Motorlet Praha
SK Cesky Brod
2
1
FC Gomel
FK Bumprom
1
0
FC Szeged II
Korosladany MSK
2
2
DEAC
Tiszaujvaros
0
0
Szolnoki MAV FC
Mezoturi AFC
7
0
Dinamo Tbilisi II
FC Sioni Bolnisi
1
1
Botev Vratsa
CSKA 1948 Sofia II
1
0
Sokol Saratov
Neftekhimik Nizhnekamsk
0
0
Benesov
Taborsko Akademie
0
0
Kiraly SZE
Csornai SE
0
5
FC Tatran Presov
Spisska Nova Ves
4
0
Obolon Kiev
Herfolge Boldklub Koge
1
1
Legia Warszawa B
Mazovia Minsk Mazowiecki
0
0
Spolana Neratovice
SK Sokol Zapy
0
2
FC Pisek
Marila Pribram
2
2
Preddie J
Banik Most
1
1
Bayern Munich(Trẻ)
Slavia Prague B
1
0
MSK Zilina B
Banik Ostrava B
1
4
Strogino Moscow
Arsenal Tula Youth
0
1
MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas
Stara Lubovna
5
1
Paide Linnameeskond B
Tallinna FC Ararat TTU
1
2
Slovan Liberec II
Plzen B
2
4
Lisen
FC STK 1914 Samorin
2
1
Raca Bratislava
Tomasov
4
1
Slovan Bratislava B
Sardice
3
1
Vysocina Jihlava
Slovan Rosice
3
2
Chrobry Glogow
Gawin Sleza Wroclaw
2
0
KS Legionovia Legionowo
Wisla Pulawy
0
0
FC Artmedia Petrzalka
Prostejov
2
4
Deutschlandsberger SC
Grazer AK
0
2
III.Keruleti TUE
ESMTK Budapest
0
0
FK Graffin Vlasim
FK MAS Taborsko
4
3
Chrudim
Dukla Praha
2
2
Bekescsaba
FC Zalau
4
0
Stal Stalowa Wola
Avia Swidnik
5
1
KSZO Ostrowiec
Czarni Polaniec
1
4
Sokol Tasovice
SC Znojmo
2
4
Glostrup FK
Greve
0
2
SK Slovan Varnsdorf
Usti nad Labem
6
3
SC Sopron
SV St Margarethen
2
1
Steaua Bucuresti
Alexandria
0
1
Qviding FIF
Ahlafors IF
1
2
Neman Grodno
Naftan Novopolock
4
0
Warta Sieradz
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
2
0
FV Offenburg
SV 08 Kuppenheim
4
1
Sparta Pra-ha B
Jablonec B
2
0
Mohacs
Baja
1
0
Sokol Brozany
Dukla Praha B
2
2
Carina Gubin
Gornik Polkowice
1
2
Frederikssund IK
Avarta
4
0
Karlovy Vary Dvory
SK Petrin Plzen
1
0
Sokol Dolna Zdana
SKF Sered 1
2
3
Politehnica Timisoara
ACS Dumbravita
0
0
Slovan Duslo Sala
Inter Bratislava
4
1
Hranice KUNZ
Povazska Bystrica
0
2
Zaglebie Lubin B
Pardubice B
1
0
Nagykanizsai TE 1866
Balatonfuredi FC
2
0
Szekszard UFC
Bonyhad Volgyseg
2
0
Hatvan
BKV Elore
1
1
Ivancsa
Putnok Vse
1
2
REAC
Epitok
4
1
Veszprem FC
Balatonlelle SE
6
0
Tatabanya
RCO Agde
0
0
FC Torpedo Zhodino
Luki Energiya
2
0
FC Mynai
Metalist Kharkiv
1
1
Skra Czestochowa
MKS Kluczbork
0
2
Shakhter Soligorsk
FK Isloch Minsk
2
1
Gorica
Rukh Vynnyky
2
0
CSKA Sofia
Septemvri Sofia
1
0
Wisla Krakow 1
Gornik Leczna
1
0
Pitea IF
Bodens BK
2
2
Warta Gorzów Wielkopolski
MKS Notec Czarnkow
2
2
Randers FC
IK Sirius FK
3
0
FK Znamya Noginsk
Baltika-BFU Kaliningrad
2
3
LKS Lomza
Wigry Suwalki
3
1
Siegburger SV 04
Engers
3
2
Degerfors IF
Orebro Syrianska IF
5
0
Ham-Kam
Lyngby
2
1
Bahlinger SC
TSG Balingen
2
2
Beech Sigit
Monori SE
1
3